INDESIT VRM 640 X

INDESIT VRM 640 X

10.999,00 ден.   Спореди


Стаклокерамичка плотна
4 Грејни зони
On/Off индикатор
Странични контроли
Индикатор за топлина
Димензии: 60cm


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 10.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Стаклокерамичка плотна
4 Грејни зони
On/Off индикатор
Странични контроли
Индикатор за топлина
Димензии: 60cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи