INDESIT VRA 641 D X

INDESIT VRA 641 D X

12.999,00 ден.   Спореди

INDESIT VRA 641 D X, Вградна стаклокерамичка плотна, Црна, INOX рамка, сензорски команди, 4 грејни зони (1 дупла), заштита за деца, индикатор за топлина, 6600W, 504mm x 48mm x 574mm (60цм)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 12.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


INDESIT VRA 641 D X, Вградна стаклокерамичка плотна, Црна, INOX рамка, сензорски команди, 4 грејни зони (1 дупла), заштита за деца, индикатор за топлина, 6600W, 504mm x 48mm x 574mm (60цм)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи