INDESIT TIAA 10 W (TAN 2W)

INDESIT TIAA 10 W (TAN 2W)

16.999,00 ден.   Спореди

INDESIT TIAA 10 W (TAN 2W), Фрижидер со горна комора, Бел, 252л (197л 55л), А+ енергетска класа, Автоматско одмрзнување, Статичен систем на ладење, Капацитет на замрзнување 2.5кг, Автономност 22 часа,...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 16.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


INDESIT TIAA 10 W (TAN 2W), Фрижидер со горна комора, Бел, 252л (197л 55л), А+ енергетска класа, Автоматско одмрзнување, Статичен систем на ладење, Капацитет на замрзнување 2.5кг, Автономност 22 часа, Можност за промена на вратите, Стаклени полици, Анти бактериски обложен, Димензии: 150x60x65 цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи