Indesit Susara IDC 73

15.490,00 ден.   Спореди

Шифра 64144 - Indesit Susara IDC 73


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 15.490,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 64144 - Indesit Susara IDC 73

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка