INDESIT RAA 24 N

INDESIT RAA 24 N

11.999,00 ден.   Спореди

INDESIT RAA 24 N (EU), Фрижидер со горна комора, Бел, 226л (184л 42л), А енергетска класа, Автоматско одмрзнување, Статичен систем на ладење, Капацитет на замрзнување 2.5кг, Автономност 14 часа, Можно...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 11.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


INDESIT RAA 24 N (EU), Фрижидер со горна комора, Бел, 226л (184л 42л), А енергетска класа, Автоматско одмрзнување, Статичен систем на ладење, Капацитет на замрзнување 2.5кг, Автономност 14 часа, Можност за промена на вратите, Стаклени полици, Димензии: 139x55x60 цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи