INDESIT PWDE 7124 W

INDESIT PWDE 7124 W

23.999,00 ден.   Спореди


машина за перењe и сушење
полнење: фронтално
интелегентна електронска контрола
дигитален led дисплеј
вртежи: 1200 врт./min
програми: 15
капацитет: 7kg перење...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 23.999,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.машина за перењe и сушење
полнење: фронтално
интелегентна електронска контрола
дигитален led дисплеј
вртежи: 1200 врт./min
програми: 15
капацитет: 7kg перење, 5kg сушење
регулација на температурата
регулација на центрифуга
одложен почеток до 24 часа
енергетска класа a+
боја: бела
димензии: 60x85x55cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи