INDESIT NCAA 55

INDESIT NCAA 55

14.999,00 ден.   Спореди

INDESIT NCAA 55, Фрижидер со долна комора, бел, 228л, 155л фрижидерски дел, 73л замрзнувач, А+ енергетска класа, антибактериска заштита, 15 часа конзервација после пад на струја, 157x55x54


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 14.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


INDESIT NCAA 55, Фрижидер со долна комора, бел, 228л, 155л фрижидерски дел, 73л замрзнувач, А+ енергетска класа, антибактериска заштита, 15 часа конзервација после пад на струја, 157x55x54

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи