INDESIT KN6E52(W)/EX

INDESIT KN6E52(W)/EX

17.999,00 ден.   Спореди

INDESIT KN6E52(W)/EX, Електричен шпорет, бел, 4 рингли, 60цм, мултифункциска рерна со 5 зони на готвење, 58л, тајмер, Б енергетска класа, тава за слатки, двојно стакло на вратата


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 17.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


INDESIT KN6E52(W)/EX, Електричен шпорет, бел, 4 рингли, 60цм, мултифункциска рерна со 5 зони на готвење, 58л, тајмер, Б енергетска класа, тава за слатки, двојно стакло на вратата

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи