INDESIT KN6C66A(W)/GR

INDESIT KN6C66A(W)/GR

22.990,00 ден.   Спореди

INDESIT KN6C66A(W)/GR S, Електричен стаклокерамички шпорет, бел, 60цм, мултифункциска рерна со 6 функции 56л, електронски програматор + тајмер, самочистење со каталитични панели, управување со помош н...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 22.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


INDESIT KN6C66A(W)/GR S, Електричен стаклокерамички шпорет, бел, 60цм, мултифункциска рерна со 6 функции 56л, електронски програматор + тајмер, самочистење со каталитични панели, управување со помош на Push-Push копчиња, А енергетска класа, длабока тава + тава за слатки, двојно стакло на вратата, индикатор за преостаната топлина

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи