INDESIT KN3E11(W)/I

INDESIT KN3E11(W)/I

10.999,00 ден.   Спореди

INDESIT KN3E11(W)/I, Електричен шпорет, бел, 4 рингли, 50цм, статична рерна со грил 58л, тајмер, Б енергетска класа, тава за слатки, двојно стакло на вратата, Димензии 50x60x85 цм


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 10.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


INDESIT KN3E11(W)/I, Електричен шпорет, бел, 4 рингли, 50цм, статична рерна со грил 58л, тајмер, Б енергетска класа, тава за слатки, двојно стакло на вратата, Димензии 50x60x85 цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи