INDESIT IWSC 51051 C ECO EU

INDESIT IWSC 51051 C ECO EU

11.999,00 ден.   Спореди

INDESIT IWSC 51051 C ECO EU, Машина за перење алиштa СЛИМ Модел, Бела, 5кг, 1000 вртежи, 40цм, 3 потенциометри на контролната табла, 16 програми, електронско управување, eco time, тајмер, заштита од п...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 11.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


INDESIT IWSC 51051 C ECO EU, Машина за перење алиштa СЛИМ Модел, Бела, 5кг, 1000 вртежи, 40цм, 3 потенциометри на контролната табла, 16 програми, електронско управување, eco time, тајмер, заштита од протекување вода, А+ енергетска класа

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи