INDESIT IWDC 7105 ECO (EU)

INDESIT IWDC 7105 ECO (EU)

19.999,00 ден.   Спореди

INDESIT IWDC 7105 ECO (EU), Машина за перење и сушење, Бела, 7кг перење, 5кг сушење, 1000 вртежи, 3 потенциометри на контролната табла, Eco Time, Автоматски сензор за нивото на сушење, тајмер за одлож...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 19.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


INDESIT IWDC 7105 ECO (EU), Машина за перење и сушење, Бела, 7кг перење, 5кг сушење, 1000 вртежи, 3 потенциометри на контролната табла, Eco Time, Автоматски сензор за нивото на сушење, тајмер за одложено перење, варијабилна брзина, Б енергетска класа, 16 програми, 3 програми за сушење, Димензии: 85x59,5x53,5 cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи