INDESIT IWDC 6125

22.999,00 ден.   Спореди

Машина за перење алишта со дополнителна функција за сушење.
Класа на ефикасност на перење: А;
Класа на потрошувачка на струја: Б;
Класа на ефикасност на центрифугата: Б;
Капаци...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 22.999,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Машина за перење алишта со дополнителна функција за сушење.
Класа на ефикасност на перење: А;
Класа на потрошувачка на струја: Б;
Класа на ефикасност на центрифугата: Б;
Капацитет: 6кг;
Макс. број на вртежи: 1200 врт/мин;
Макс. капацитет на сушење: 5 кг;
16 програми;
Потрошувачка на вода при перење: 44л;
Потрошувачка на струја при перење: 1.12 kWh;
Потрошувачка на струја при перење + сушење: 4.78 kWh;
Времетраење на циклус при перење: 150 мин;
Боја: Бела;
Димензии (ШxВxД): 59.5 x 85 x 53.5 цм;

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи