INDESIT IWD 61051 ECO Машина за перење алишта

INDESIT IWD 61051 ECO Машина за перење алишта

12.499,00 ден.   Спореди

INDESIT IWD 61051 ECO Машина за перење алишта, Бела, 6кг, 1000 вртежи, Дисплеј, Eco time, А+ енергетска класа, 16 програми, 54x60x85цм


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 12.499,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


INDESIT IWD 61051 ECO Машина за перење алишта, Бела, 6кг, 1000 вртежи, Дисплеј, Eco time, А+ енергетска класа, 16 програми, 54x60x85цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка