INDESIT IWC 7125 S Машина за перење алишта

INDESIT IWC 7125 S Машина за перење алишта

16.999,00 ден.   Спореди

INDESIT IWC 7125 S Машина за перење алишта, сребрена, 7кг, 1200 вртежи, Eco time, А енергетска класа, специјални програми, тајмер за одложено перење, автоматска контрола на потрошувачка, програма прот...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 16.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


INDESIT IWC 7125 S Машина за перење алишта, сребрена, 7кг, 1200 вртежи, Eco time, А енергетска класа, специјални програми, тајмер за одложено перење, автоматска контрола на потрошувачка, програма против флеки, 54x60x85цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка