INDESIT IWC-60851 ECO

INDESIT IWC-60851 ECO

14.999,00 ден.   Спореди

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ КАПАЦИТЕТ 6 КГ. ВРТЕЖИ НА ЦЕНТРИФУГА 0-800 / MIN. 16 ПРОГРАМИ ДОДАТНО ЦЕДЕЊЕ,ОДЛОЖЕН СТАРТ,ECO TIME ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/52 CM Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 14.999,00 ден.

пред 7 години




Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ КАПАЦИТЕТ 6 КГ. ВРТЕЖИ НА ЦЕНТРИФУГА 0-800 / MIN. 16 ПРОГРАМИ ДОДАТНО ЦЕДЕЊЕ,ОДЛОЖЕН СТАРТ,ECO TIME ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/52 CM Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка




Сродни производи


Најпопуларни производи