INDESIT IWC 6083 (EU)

INDESIT IWC 6083 (EU)

11.999,00 ден.   Спореди

INDESIT IWC 6083 (EU), Машина за перење алиштa, Бела, 6кг, 800 вртежи, 60цм, 3 потенциометри на контролната табла, 16 програми, електронско управување, eco time, тајмер, заштита од протекување вода, е...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 11.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


INDESIT IWC 6083 (EU), Машина за перење алиштa, Бела, 6кг, 800 вртежи, 60цм, 3 потенциометри на контролната табла, 16 програми, електронско управување, eco time, тајмер, заштита од протекување вода, енергетска класа А

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи