INDESIT IF 63 K.A IX

INDESIT IF 63 K.A IX

16.490,00 ден.   Спореди

INDESIT IF 63 K.A IX S, Вградна фурна, INOX, LED Дисплеј, Механички команди - вртелешки, 6 програми, Мултифункциска рерна 56 литри, Дигитален Тајмер, Телескопски водилки, Систем на чистење Easy clean ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 16.490,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


INDESIT IF 63 K.A IX S, Вградна фурна, INOX, LED Дисплеј, Механички команди - вртелешки, 6 програми, Мултифункциска рерна 56 литри, Дигитален Тајмер, Телескопски водилки, Систем на чистење Easy clean enamel, Air flow cooling fan, Двојно стакло, Енергетска класа А, Димензии 60x60x56 цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи