INDESIT IF 51 K.A IX

INDESIT IF 51 K.A IX

13.990,00 ден.   Спореди


Фурна за вградување
5 функции
Механички контроли
Механички тајмер
Вентилатор


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 13.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Фурна за вградување
5 функции
Механички контроли
Механички тајмер
Вентилатор

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи