INDESIT IDCA G35 S ECO (EU)

INDESIT IDCA G35 S ECO (EU)

19.499,00 ден.   Спореди

INDESIT IDCA G35 S ECO (EU), Кондензациска сушара, сребрена, 8кг, Механички програматор, Автоматски нивоа на сушење, Eco Time, Регулација на брзина на вртежи, Индикатор за празнење на садот за вода, 1...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 19.499,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


INDESIT IDCA G35 S ECO (EU), Кондензациска сушара, сребрена, 8кг, Механички програматор, Автоматски нивоа на сушење, Eco Time, Регулација на брзина на вртежи, Индикатор за празнење на садот за вода, 16 програми, тајмер, Бучност: 68dB, Енергетска класа Б, Димензии: 85 x 60 x 58,4 cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи