INDESIT IDC 75 (EU)

INDESIT IDC 75 (EU)

14.499,00 ден.   Спореди

INDESIT IDC 75 (EU), Кондензациска сушара, бела, 7кг, Механички програматор, Автоматски нивоа на сушење, Индикатор за празнење на садот за вода, 16 програми, тајмер, 71дб, Енергетска класа Ц, 85x60x58...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 14.499,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


INDESIT IDC 75 (EU), Кондензациска сушара, бела, 7кг, Механички програматор, Автоматски нивоа на сушење, Индикатор за празнење на садот за вода, 16 програми, тајмер, 71дб, Енергетска класа Ц, 85x60x58,4

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи