INDESIT IDC 73 (EU)
INDESIT IDC 73 (EU)

INDESIT IDC 73 (EU)

13.999,00 ден.   Спореди


Кондензациска сушара
Капацитет: 7kg
Механички програматор
Индикатор за празнење на садот за вода
Енергетска класа C


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 13.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Кондензациска сушара
Капацитет: 7kg
Механички програматор
Индикатор за празнење на садот за вода
Енергетска класа C

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка