INDESIT FIMB 53 K.A IX

INDESIT FIMB 53 K.A IX

9.999,00 ден.   Спореди

INDESIT FIMB 53 K.A IX (PL), Вградна фурна, ЏОРЏЕТО ЏУЏАРО дизајн, INOX/Црна, LED Дисплеј, Механички команди - вртелешки, 5 програми, Рерна 56 литри, Дигитален Тајмер, Систем на чистење Easy clean ena...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 9.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


INDESIT FIMB 53 K.A IX (PL), Вградна фурна, ЏОРЏЕТО ЏУЏАРО дизајн, INOX/Црна, LED Дисплеј, Механички команди - вртелешки, 5 програми, Рерна 56 литри, Дигитален Тајмер, Систем на чистење Easy clean enamel, Air flow cooling fan, Двојно стакло, Енергетска класа А, Димензии 60x60x56 цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи