INDESIT EWSD-60851W

13.999,00 ден.   Спореди

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ 0-800 ВРТЕЖИ ВО MIN. 16 ПРОГРАМИ ЕФИКАСНОСТ НА ЦЕНТРИФУГА B КЛАСА БУЧАВОСТ 52 DB ОДЛОЖЕН СТАРТ ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д - 85/60/42 CM. Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 13.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ 0-800 ВРТЕЖИ ВО MIN. 16 ПРОГРАМИ ЕФИКАСНОСТ НА ЦЕНТРИФУГА B КЛАСА БУЧАВОСТ 52 DB ОДЛОЖЕН СТАРТ ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д - 85/60/42 CM. Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка