INDESIT EWD-61052 W

INDESIT EWD-61052 W

14.999,00 ден.   Спореди

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ КАПАЦИТЕТ 1000 ВРТЕЖИ/MIN. ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А++ 16 ПРОГРАНИ НА ПЕРЕЊЕ ОДЛОЖЕН СТАРТ МЕХАНИЧКО УПРАВУВАЊЕ РЕГУЛИРАЊЕ НА ТЕМПЕРАТУРА ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д - 85/60/52 CM. Стандардна гаранција 2...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 14.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ КАПАЦИТЕТ 1000 ВРТЕЖИ/MIN. ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А++ 16 ПРОГРАНИ НА ПЕРЕЊЕ ОДЛОЖЕН СТАРТ МЕХАНИЧКО УПРАВУВАЊЕ РЕГУЛИРАЊЕ НА ТЕМПЕРАТУРА ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д - 85/60/52 CM. Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка