INDESIT DSG 573

INDESIT DSG 573

18.499,00 ден.   Спореди


Машина за садови
Капацитет: 9 сета
7 програми
Индикатор за сол и сјај
Блокирање на водата
Енергетска класа ААА
Одложен старт 24h
Боја Бела


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 18.499,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Машина за садови
Капацитет: 9 сета
7 програми
Индикатор за сол и сјај
Блокирање на водата
Енергетска класа ААА
Одложен старт 24h
Боја Бела

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка