INDESIT DSG 051 NX EU

INDESIT DSG 051 NX EU

16.999,00 ден.   Спореди

INDESIT DSG 051 NX EU, Нов Модел 2015, Машина за миење садови, ЏОРЏЕТО ЏУЏАРО ДИЗАЈН, INOX, 45цм, 10 комплети, 5 програми, 53децибели, индикатор за сол и сјај, А енергетска класа, 85x60x45


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 16.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


INDESIT DSG 051 NX EU, Нов Модел 2015, Машина за миење садови, ЏОРЏЕТО ЏУЏАРО ДИЗАЈН, INOX, 45цм, 10 комплети, 5 програми, 53децибели, индикатор за сол и сјај, А енергетска класа, 85x60x45

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи