INDESIT DPG 36 A IX

INDESIT DPG 36 A IX

15.999,00 ден.   Спореди

INDESIT DPG 36 A IX, Полувградна машина за миење садови, ЏОРЏЕТО ЏУЏАРО ДИЗАЈН, INOX, 12 комплети, 60цм, 5 програми, 49децибели, Aquastop, сушење SuperDry, А енергетска класа, 82x60x57цм


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 15.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


INDESIT DPG 36 A IX, Полувградна машина за миење садови, ЏОРЏЕТО ЏУЏАРО ДИЗАЈН, INOX, 12 комплети, 60цм, 5 програми, 49децибели, Aquastop, сушење SuperDry, А енергетска класа, 82x60x57цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи