INDESIT DIS 16

INDESIT DIS 16

14.499,00 ден.   Спореди


Вградна Машина за садови
Капацитет: 8 сета
6 програми
Индикатор за сол и сјај
Одложен старт


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 14.499,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Вградна Машина за садови
Капацитет: 8 сета
6 програми
Индикатор за сол и сјај
Одложен старт

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка