INDESIT DIF 26 A

INDESIT DIF 26 A

18.999,00 ден.   Спореди


Вградна Машина за садови
Капацитет: 12 сета
6 програми
Индикатор за сол и сјај
Блокирање на водата
Енергетска класа ААА


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 18.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Вградна Машина за садови
Капацитет: 12 сета
6 програми
Индикатор за сол и сјај
Блокирање на водата
Енергетска класа ААА

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка