INDESIT DFG 262 S EU

INDESIT DFG 262 S EU

17.999,00 ден.   Спореди

INDESIT DFG 262 S EU, Машина за миење садови, ЏОРЏЕТО ЏУЏАРО ДИЗАЈН, сребрена, 60цм, 12 комплети, 6 програми, 51децибели, 2 вртливи копчиња, индикатор за сол и сјај, тајмер за одложено перење, Acquast...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 17.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


INDESIT DFG 262 S EU, Машина за миење садови, ЏОРЏЕТО ЏУЏАРО ДИЗАЈН, сребрена, 60цм, 12 комплети, 6 програми, 51децибели, 2 вртливи копчиња, индикатор за сол и сјај, тајмер за одложено перење, Acquastop, А енергетска класа, 85x60x60

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи