INDESIT DFG-15B1 A EU

INDESIT DFG-15B1 A EU

18.999,00 ден.   Спореди

13 КОМПЛЕТИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ КЛАСА НА ПЕРЕЊЕ А КЛАСА НА СУШЕЊЕ А МАКСИМАЛНА ТЕМПЕРАТУРА 70 C AQUA STOP СИСТЕМ ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д - 85/60/60 CM. Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 18.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


13 КОМПЛЕТИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ КЛАСА НА ПЕРЕЊЕ А КЛАСА НА СУШЕЊЕ А МАКСИМАЛНА ТЕМПЕРАТУРА 70 C AQUA STOP СИСТЕМ ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д - 85/60/60 CM. Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка