Indesit BIAA 13

16.999,00 ден.   Спореди

INDESIT BIAA 13 X, Фрижидер со долна комора, ИНОКС, 300л, 212л фрижидерски дел, 88л замрзнувач, А+ енергетска класа, автоматско одмрзнување, антибактериска заштита, hygiene control, 13 часа конзерваци...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 16.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


INDESIT BIAA 13 X, Фрижидер со долна комора, ИНОКС, 300л, 212л фрижидерски дел, 88л замрзнувач, А+ енергетска класа, автоматско одмрзнување, антибактериска заштита, hygiene control, 13 часа конзервација после пад на струја, 187x60x65

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи