INDESIT BIAA 12 X

INDESIT BIAA 12 X

19.999,00 ден.   Спореди

INDESIT BIAA 12 X, Фрижидер со долна комора, INOX, 272л, 182л фрижидерски дел, 90л замрзнувач, А енергетска класа, автоматско одмрзнување, антибактериска заштита, полица за макси шишиња, 19 часа конзе...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 19.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


INDESIT BIAA 12 X, Фрижидер со долна комора, INOX, 272л, 182л фрижидерски дел, 90л замрзнувач, А енергетска класа, автоматско одмрзнување, антибактериска заштита, полица за макси шишиња, 19 часа конзервација после пад на струја, Димензии: 175x60x66 цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи