INDESIT BAAN 40 FNF (TK)

INDESIT BAAN 40 FNF (TK)

30.499,00 ден.   Спореди

INDESIT BAAN 40 FNF (TK), Фрижидер со долна комора, Поларно Бел, NO FROST, Диспанзер за вода, Нето 362л ( 270л 92л), Hygiene control, 47дециБели, 19 часа конзервација после пад на струја, А+ енергетск...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 30.499,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


INDESIT BAAN 40 FNF (TK), Фрижидер со долна комора, Поларно Бел, NO FROST, Диспанзер за вода, Нето 362л ( 270л 92л), Hygiene control, 47дециБели, 19 часа конзервација после пад на струја, А+ енергетска класа, Димензии: 190 x 70 x 68,5 цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи