ID Card camera and recorder

4.550,00 ден.   Спореди

ID Card camera and recorder-Video resolution:352*288
-Video frames:15fps/s
-AVI format ; WAV audio formats
-Photo resolution: 1280*1024


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 4.550,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ID Card camera and recorder-Video resolution:352*288
-Video frames:15fps/s
-AVI format ; WAV audio formats
-Photo resolution: 1280*1024

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка