ICHTHYOPUR ПРОТИВ MULTIPHIUIS И ДР. ПАРАЗИ KAJ УКРАСНИ РИБИ

120,00 ден.   Спореди

ICHTHYOPUR
ПРОТИВ ICHTHVOPHTHIRIUS MULTIPHIUIS И ДР. ПАРАЗИ KAJ УКРАСНИ РИБИ BO СЛАТКОВОДНИ И.МОРСКИ АКВАРИУМИ Алгите ибезрбетниците во аквариумот со морска вода не го лоднесуеаат!!! состав-: ка...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Аква шоп http://aquashop.com.mk   Детали 120,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ICHTHYOPUR
ПРОТИВ ICHTHVOPHTHIRIUS MULTIPHIUIS И ДР. ПАРАЗИ KAJ УКРАСНИ РИБИ BO СЛАТКОВОДНИ И.МОРСКИ АКВАРИУМИ Алгите ибезрбетниците во аквариумот со морска вода не го лоднесуеаат!!! состав-: калиумјодид, малахитзеленоксалзт,аква пурифика.
Да се чува на место недостапно за деца! Не употрвбјјте го заедно со производи од други, фирми.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка