ICA-107 IP Web Camera, Video 640x480 F=1.8 , 10/100Mbps, Micron MI-360 300,000 Pixels CMOS Sensor

1.404,00 ден.   Спореди

ICA-107 IP Web Camera, Video 640x480 F=1.8 , 10/100Mbps, Micron MI-360 300,000 Pixels CMOS Sensor


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.404,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ICA-107 IP Web Camera, Video 640x480 F=1.8 , 10/100Mbps, Micron MI-360 300,000 Pixels CMOS Sensor

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка