IC-7000 Wired 100Mb motorized Pan/Tilt IP Camera with Night Vision, recording on SD card

4.705,00 ден.   Спореди

IC-7000 Wired 100Mb motorized Pan/Tilt IP Camera with Night Vision, recording on SD card


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 4.705,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


IC-7000 Wired 100Mb motorized Pan/Tilt IP Camera with Night Vision, recording on SD card

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка