IBM HDD For Servers 1TB SAS Internal

16.560,00 ден.   Спореди

1TB 3.5in 7.2K 6Gb NL SAS HDD


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 16.560,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


1TB 3.5in 7.2K 6Gb NL SAS HDD

Тип на диск Internal
Формат на диск 3.5"
Капацитет 1000 GB
Интерфејс на дискот SAS
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка