IBM 73GB 10K Hot Swap SAS

12.991,00 ден.   Спореди

IBM 73GB 10K Hot Swap SAS


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 12.991,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


IBM 73GB 10K Hot Swap SAS

Интерфејс на дискот SAS
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка