IBM 4GB Dual Rank PC3-10600 CL9 ECC DDR3 VLP RDIMM 1333MHz

12.063,00 ден.   Спореди

IBM 4GB Dual Rank PC3-10600 CL9 ECC DDR3 VLP RDIMM 1333MHz


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 12.063,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


IBM 4GB Dual Rank PC3-10600 CL9 ECC DDR3 VLP RDIMM 1333MHz

Рам капацитет 4 GB
Магистрала 1066 MHz
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка