IB-65 EXTREME FCPGA / Socket A

IB-65 EXTREME FCPGA / Socket A

189,00 ден.   Спореди

IB-65 EXTREME FCPGA / Socket A


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 189,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


IB-65 EXTREME FCPGA / Socket A

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка