I3D-TVDX Inno3D SmartTV-DX PCI TV tuner card with Worldwide standard analog TV tuner / FM Radio / IR remote / Low profile PCI / Windows Vista support

1.616,00 ден.   Спореди

I3D-TVDX Inno3D SmartTV-DX PCI TV tuner card with Worldwide standard analog TV tuner / FM Radio / IR remote / Low profile PCI / Windows Vista support


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.616,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


I3D-TVDX Inno3D SmartTV-DX PCI TV tuner card with Worldwide standard analog TV tuner / FM Radio / IR remote / Low profile PCI / Windows Vista support

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 7 месеци

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

e dua


         

Објавено


пред 7 месеци

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.