I3D-TV7100 Inno3D TV7100 DVB-T USB Stick (External receiver)

2.271,00 ден.   Спореди

Шифра 29115 - I3D-TV7100 Inno3D TV7100 DVB-T USB Stick (External receiver)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.271,00 ден.

пред 6 години

Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.291,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 29115 - I3D-TV7100 Inno3D TV7100 DVB-T USB Stick (External receiver)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка