HYNIX 1GB 1333MHz 1RX8 PC3-10600U-9-10-A0 DDR3 TW149

121,00 ден.   Спореди

HYNIX 1GB 1333MHz 1RX8 PC3-10600U-9-10-A0 DDR3 TW149


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 121,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HYNIX 1GB 1333MHz 1RX8 PC3-10600U-9-10-A0 DDR3 TW149

Рам капацитет 1 GB
Магистрала 1333 MHz
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка