HTC Wildfire S (Marvel) Pink, 3.2" TFT capacitive Gorilla glass multitouch display, 320x480, Android 2.3 (Gingerbread), 5MP camera autofocus LED flash, VGA video recording, 3G, EDGE, BT, WLan, USB, GPS with A-GPS, Stereo FM with RDS, 512MB ROM, 512MB

13.490,00 ден.   Спореди

HTC Wildfire S (Marvel) Pink, 3.2" TFT capacitive Gorilla glass multitouch display, 320x480, Android 2.3 (Gingerbread), 5MP camera autofocus LED flash, VGA video recording, 3G, EDGE, BT, WLan, USB, GP...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 13.490,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HTC Wildfire S (Marvel) Pink, 3.2" TFT capacitive Gorilla glass multitouch display, 320x480, Android 2.3 (Gingerbread), 5MP camera autofocus LED flash, VGA video recording, 3G, EDGE, BT, WLan, USB, GPS with A-GPS, Stereo FM with RDS, 512MB ROM, 512MB RAM, 600MHz CPU, Adreno 200 GPU, Qualcomm MSM7227 Snapdragon, 1230mAh battery

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка