HTC Sensation XE (Pyramid) with Beats audio (special Dr.Dre headset included)

HTC Sensation XE (Pyramid) with Beats audio (special Dr.Dre headset included)

31.490,00 ден.   Спореди

HTC Sensation XE (Pyramid) with Beats audio (special Dr.Dre headset included), 4.3" S-LCD capacitive multitouch display, 540x960, Android 2.3 (Gingerbread), 8MP camera autofocus and image stabilizatio...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 31.490,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HTC Sensation XE (Pyramid) with Beats audio (special Dr.Dre headset included), 4.3" S-LCD capacitive multitouch display, 540x960, Android 2.3 (Gingerbread), 8MP camera autofocus and image stabilization, touch focus, smile detection, geo tagging, dual LED flash, secondary VGA camera,FullHD video 1080P recording, 3G, EDGE, BT, WLan, USB, GPS with A-GPS, Stereo FM with RDS, 4GB internal storage (1GB user available), micro SD card slot, 786MB RAM, 1.5GHz Dual core Scorpion CPU, Adreno 220 GPU, Qualcomm MSM8260 Snapdragon, 1730mAh battery

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка