HTC Sensation (Pyramid) white

25.990,00 ден.   Спореди

HTC Sensation (Pyramid) white, 4.3" S-LCD capacitive multitouch display, 540x960, Android 2.3 (Gingerbread), 8MP camera autofocus dual LED flash, secondary VGA camera,FullHD video 1080P recording, 3G,...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 25.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HTC Sensation (Pyramid) white, 4.3" S-LCD capacitive multitouch display, 540x960, Android 2.3 (Gingerbread), 8MP camera autofocus dual LED flash, secondary VGA camera,FullHD video 1080P recording, 3G, EDGE, BT, WLan, USB, GPS with A-GPS, Stereo FM with RDS, 1GB ROM, 786MB RAM, 1.2GHz Dual core CPU, Adreno 220 GPU, Qualcomm MSM8260 Snapdragon, 1520mAh battery

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка