HTC Radar/Omega metal silver , 3.8" S-LCD capacitive Gorilla glass multitouch display, 480x800, Microsoft Windows 7.5 Mango, 5MP camera autofocus LED flash, HD ready video 720P recording, Second video camera, 3G, EDGE, BT, WLan, USB, GPS with A-GPS,

22.990,00 ден.   Спореди

HTC Radar/Omega metal silver , 3.8" S-LCD capacitive Gorilla glass multitouch display, 480x800, Microsoft Windows 7.5 Mango, 5MP camera autofocus LED flash, HD ready video 720P recording, Second video...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 22.990,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HTC Radar/Omega metal silver , 3.8" S-LCD capacitive Gorilla glass multitouch display, 480x800, Microsoft Windows 7.5 Mango, 5MP camera autofocus LED flash, HD ready video 720P recording, Second video camera, 3G, EDGE, BT, WLan, USB, GPS with A-GPS, Stereo FM with RDS, 8GB Storage, 512MB RAM, 1 GHz Scorpion processor, Adreno 205 GPU, Qualcomm MSM8255 Snapdragon chipset, 1520mAh battery

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка